Mumbai 2

Newsów ciąg dalszy. Choć tym razem z bardziej zawodowej strony. Pracuję w firmie, która zajmuje się organizacją konferencji międzynarodowych i eventów. Ponieważ Indie mają jeszcze niewiele centrów kongresowych, wiele konferencji odbywa się w hotelach, wiele z nich w Mumbaju, wiele w hotelu Taj… Tydzień temu moja koleżanka, wróciła z właśnie zakończonej konferencji. Siedziała w cafe Leopold, w której wczoraj wieczorem strzelano do gości, paliła papierosa patrząc na hotel Taj. Przed chwilą dzwonił do nas manager hotelu. Oprócz zabitych gości nie żyją wszyscy pracownicy recepcji, strażnicy i kucharz.

Na adresy mailowe wszystkich w firmie napływają listy z całego świata. Ludzie odwołują rezerwacje, zadają tysiące pytań. I co mam im powiedzieć? Przyjeżdżajcie do pachnących szafranem Indii? Największej demokracji świata, w której szanuje sie prawa człowieka? Nie wiem. cdn.

Reklamy

5 thoughts on “Mumbai 2

  1. Cześć Jacku, ciekawie piszesz! Miło odnaleźć w sieci polskiego Gurgaończyka 🙂 Z przyjemnością wybiorę się na jakieś piwko w niedalekiej przyszłości. Studiuję na MDI, sektor 17, niedaleko Bata Chowk przy Mehrauli Road. Odezwij się na 995 851 90 95. Pozdrowienia!

  2. Póki co nie planujemy. Będziemy obserwować co się dzieje i jeśli sytuacja się pogorszy oczywiście wrócimy. Mam jednak nadzieję, że to tylko (kolejny) incydent i nie będzie rozruchów czy jeszcze czegoś gorszego.

  3. Pingback: 26/11. « My India Experience

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s